Menu Zamknij

Legginsy czyli wygoda przede wszystkim

Komfort noszonych ubrań jest niezbędnym warunkiem do osiągnięcia ich harmonii z naszym ciałem. Jeżeli nic nas nie uwiera, a strój jest idealnie dopasowany to mamy uczucie, że możemy przenosić góry. Dobre samopoczucie to podstawa, więc warto znaleźć w ubiorze złoty środek na każdy dzień. Z pomocą przyjdą nam legginsy czyli inaczej getry, które możemy dowolnie dopasować do reszty naszej garderoby.

Ta uniwersalna część ubioru będzie odpowiednia na wyjście na zakupy, na spotkania ze znajomymi, jak i w chwilach aktywnego uprawiania sportu. Oczywiście przy zakupie należy kierować się tym, gdzie będziemy wybierać się w legginsach. W sklepach znajdziemy różnorodne wzory i modele. Warto jednak postawić na wysoką jakość wykonania i idealne przyleganie do naszego ciała.

Materiał, z jakiego są uszyte legginsy to przede wszystkim bawełna lub bawełna z domieszką elastanu lub poliestru. Kolorystyka, jaka występuje jest bardzo różnorodna: od bardzo jaskrawych barw po klasyczną czerń, brąz lub odcienie szarości. Producenci proponują nam również legginsy ze wzorami, np. w kropki, paski, a także modele z bardzo oryginalnym printem, np. zdjęciem kosmosu, czy dzikich zwierząt. Trafimy także na wersje letnie i zimowe, o różnych długościach – do kostek, 3/4, 7/8. To jakie wybierzemy, zależy już tylko od nas samych.

Pamiętajmy o tym, że legginsy mogą być częścią bardzo ciekawych stylizacji. Połączenie ich z grubym swetrem czy kwiecistą tuniką może dać wspaniałe efekty wizualne. Dobranie jeszcze stosownych dodatków sprawi, że mamy gotowy look na każdy dzień, a także od święta. W ten sposób nasze ruchy nie będą ograniczane przez uwieranie, a poczucie wygody szybko da nam o sobie znać. I tak będziemy chciały częściej sięgać po legginsy.